Translate

12 Ağustos 2014 Salı

Bakım ürünleri

Merhaba arkadaşlar! Yepyeni bir yazıyla yeniden beraberiz.Bugün daha önce hiç değinmediğim ama asıl değinmek istediğim bir yazı var.Eh malum bakım olmazsa olmazım oldu artık.Öncelikle şunu belirtmek istiyorum makyajla veya bakımla ilgili çok fazla bir bilgim yok yavaş yavaş tecrübelerimle edinmeye çalışıyorum.Eğer yanlış bildiğim bir şey varsa lütfen beni de bilgilendirin..Gelelim kullandığım ürünlere.

Perfectly Clean serisinin yüz temizleyicisi ve toniğini kullandım.Re-nutriv serisi annem için :)


Yüzümüzü tonikle güzelce temizledikten sonra sıra geldi seruma. Estee Lauder Advanced Night Repair serum ciltteki renk tonlarını eşitlemek için ama ben bu üründen de pek memnun kalmadım.Yaklaşık 1 yıllık kullanım sonucunda çok beklediğimbir sonuç göremedim.


Bu üründe göz çevresi için Estee Lauder Advanced Night Repair.Gözlerimin etrafında büyük bir çukur ve morluklar vardı.Bunun doğrudan strese bağlı olduğunu düşünüyorum.Ürününü uzun zamandır kullanmıyorum ve stresten uzak kaldığım içinde morluklarım yok göz altımda.


İşte geldik en sevdiğim seriye Advanced Time göz kremi.Göz çevremde ki kırışıklarımı büyük bir ölçü de azalttı


Bu iki ürün de göz çevresini tamamlayıcı yüz kremleri.Biri gece biri gündüz.Kırışıklık için birebir ürünler.Her cilde uygun gelir mi bilemem ama benim cildim için birebir gelen bir ürün.
Gece kremi

Burada bir karşılaştırma yapacağım.İkisi de nemlendirici.Aranızda ikisini de kullanan varsa mutlaka yorum bıraksınlar.Bence Clinique bir tık daha iyi gibi geldi ama tam emin olamadım.

Yaş ilerledikçe yaşlanacak tek yer yüzümüz değil elbetteki.Bu krem de boyun için.


Son olarak BB krem.İçerisinde SPF 35 barındırıyor ki buda dışarıya çıkarken fazladan güneş kremi sürme zahmetinden kurtarıyor bizi..


Evetttttt....Elimden gediğince anlatmaya çalıştım.Sizinde kullandığınız ürünler varsa paylaşın lütfen.En kısa zamanda bir istek listesi yapacağım ve aldığım bir kaç makyaj ürününü paylaşacağım sizinle..Sevgiyle kalın...

1 yorum:

 1. hello dear!
  OMG!Your have a great blog! pics are inspiring me! So creative :)
  I wanna to ask you if you want to follow each other?
  Let me know , pleas. I always follow back. Will be great keep in touch! :)
  have a great day !!
  xoxo

  www.thegrisgirl.blogspot.com.es

  YanıtlaSil