Translate

18 Haziran 2014 Çarşamba

London-1

Uzun zamandır aklımdaydı hep Londra yazısı yazmak. Nasip bugüneymiş.  Valla bendeki şans mıdır şanssızlık mıdır bilmiyorum London eye da iken yağmur yağdı haliyle bütün fotoğraflarımda yağmur lekeleri var.Ama birde güzel yanı var ki gök kuşağını yakalamış oldum. 


Daha iyi fotolar yakalanabilirdi belki ama benim yakaladığım bu aslında ilk başta yağmur yağdığı için çok üzülmüştüm. Ama sonrasında bu manzarayı görünce çok mutlu oldum. Bence çok fazla kişiye nasip olmaz diye düşünüyorum :)
Üstteki fotoğrafta düğünden sonra kutlama yapan bir aile var.Ben tabi ne olduğunu ilk başta anlayamadığım için oraya binmiştim. Hepsinde kırmızı işaretler vardı. Sonradan görevli geldi beni aldı kimse görmese demek ki arada kaynayacakmışım :) İyi de olurmuş valla.


London eye macerası burada bitiyor. Gördüğünüz gibi hepsinde yağmurdan kalanlar var.  Bir daha gidersem hava durumunu kontrol edip gideceğim kesin. Ama Londra anlat anlat biter mi hiç? Eğer kendinizin de bu güzel manzaralar önünde fotoğraflarınızın olmasını istiyorsanız yanınızda mutlaka birileri bulunsun :)  
                     

                     Eminim bir çok yerde görmüşsünüzdür Buckingham sarayını.Nöbet değişimini görmeyi çok isterdim. Bana göre yapının kendisi çok şaşalı gelmedi en azından bir saray için. Ama kapılarının çok daha güzel olduğunu söyleyebilirim.Belki ilerde böyle kapısı olan bir evimiz olur :)
        

Bu telefon kulübelerini genelde siyah beyaz olarak görüyoruz :) Tabi daha yakından bir çekimle. Birde bu halini görün istedim.             

Ve tabi ki o meşhur Big Ben. Eğer  fotoğrafçı olsaydım klasik ön tarafından değilde insanların hiç görmediği açılardan çekmeyi tercih ederdim. 

                        
Bu yazımızın da sonuna geldik. Hepinize mutluluklar.. 
Yeni yazılarda görüşmek dileğiyle


2 yorum:

  1. Fotoğraflar için hiç üzülmeye gerek yok, farklı bir hali var :) En azından benzer kareleri hep "net" görmüşken böylesi farklı bir deneyim oldu :) Küçük bir öneri, fotoğrafları ortalayarak paylaşabilirsiniz. Mutlu günler :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ediyorum yorumunuz için..Fotoğrafların bazıları kaymış ortaladım onları da..

      Sil